eliza
mgr Eliza Omelańczuk

seksuolog, psychoterapeutka

Jestem absolwentką Uniwersytetu Szczecińskiego, Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Kolegium Kształcenia Podyplomowego w zakresie psychoterapii (analitycznej, eriksonowskiej, poznawczo-behawioralnej, integratywnej) oraz seksuologii. Pracuje w nurcie integratywnym. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuję pod stałą opieką superwizora psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Psychologicznego.

Prowadzę terapię osób z zaburzeniami nastroju, z zaburzeniami nerwicowymi, lękowymi, adaptacyjnymi. Stany te wiążą się z sytuacjami stresowymi, trudnościami relacyjnymi, objawy mogą mieć różny charakter np występować również pod postacią somatyczną. Pracuję również z osobami z zaburzeniami osobowości (m.in bordenline) oraz z wieloma innymi trudnościami, z którymi zmaga się człowiek we współczesnym społeczeństwie.
Pracuje terapeutyczie z osobami indywidualnie, z parami i małżeństwami oraz rodzinami.

Z mojej strony mogą liczyć Państwo na profesjonalizm, zaangażowanie oraz pełną szacunku, życzliwości i zrozumienia atmosferę. A wszystko po to, żeby życie znów mogło dawać wiele radości zarówno na poziomie prywatnym, jak i zawodowym.

open

W związku z licznymi zapytaniami o grupę wsparcia online pragnę ogłosić, że… czytaj dalej