joanna
mgr Joanna Nagórska

Terapeutka uzależnień, psychoterapeutka, psycholog

 

Jestem psychologiem, specjalistką psychoterapii uzależnień i psychoterapeutką. W swojej pracy łączę narzędzia różnych nurtów terapeutycznych opierając się na najbliższym mi nurcie humanistyczno – doświadczeniowym oraz Terapii Skoncentrowanej na Emocjach. Pracuję z osobami dorosłymi zmagającymi się z problemem uzależnienia lub nadużywania substancji psychoaktywnych, członkami rodzin osób uzależnionych, a także z osobami, które w swoim życiu przeżywają trudności w relacjach, doświadczaniu emocji, są w kryzysie.

W pracy skoncentrowana jestem na towarzyszeniu Klientowi w jego zmianie, poznaniu i doświadczaniu. Cenię autentyczność kontaktu, otwartość. Tempo pracy dostosowuję do potrzeb Klienta.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam w IPiN w Warszawie, w Szpitalu MSWiA w Otwocku oraz w Poradni Leczenia Uzależnień na ul. Jagiellońskiej w Warszawie. Wiedzę i umiejętności pogłębiałam na warsztatach i szkoleniach m.in. Terapia Skoncentrowana na Emocjach, Focusing – praca z krytykiem wewnętrznym, Program Ograniczania Picia. Obecnie rozwijam swoje umiejętności szkoląc się w Szkole Psychoterapii Humanistycznej Intra. Pracuję pod superwizją.